شرایط استفاده از سامانه 24 آموز

شما با ورود و عضویت در 24 آموز قوانین زیر را مورد تایید قرار  می دهید .

-        توجه داشته باشید کلیه رویه های 24 آموز مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

-        در صورت خرید دوره ای که در حال حاضر به صورت غیر رایگان می باشد و بعد از مدتی تیم 24 آموز با توجه به سیاست های خود این مجوز را خواهد داشت تا دوره های زیر را به صورت رایگان ارائه نماید .

در این صورت بازگرداندن وجه برای دوره خریداری شده امکان پذیر نمی باشد .

-        اساتید ما در 24 آموز اختیار این موضوع را دارند تا برای بهبود کیفیت دروس خود نسبت به تغییرات و ویرایش ویدیو ها اقدام نمایند . لذا شما با عضویت در سامانه 24 آموز با این موضوع موافقت می نمایید .

-        24 آموز  اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سامانه 24 آموز استفاده می کنند را توسط تیم خود مورد حفاظت قرار می دهد . 

-        24 آموز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

-        محافظت از نام کاربری و شناسه عبور بر عهده شماست و در صورت استفاده شخص دیگری از سامانه با نام کاربری شما  ، مسئولیت خسارت و عواقب ناشی از آن بر عهده شماست .

 شرایط استفاده از کارت هدیه :

1.     با اولین استفاده، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.

2.     امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.

3.     کارت هدیه قابل مرجوع کردن یا تعویض نیست.

4.     اعتبار کارت هدیه قابل تبدیل به وجه نقد نیست.

5.     اگر مبلغ سفارش بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های ارائه شده در سامانه پرداخت کرد.

  محتوا :

24 آموز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و اساتید حرفه ای با رزومه مرتبط استفاده می‏‌کند. 

هر گونه باز نشر اطلاعات و محتواهای موجود در سامانه 24 آموز غیر مجاز است. استفاده از لوگو و نام 24 آموز به عنوان حامی و همکار ، بدون اخذ مجوز کتبی از “سامانه 24 آموز ” پیگرد قانونی دارد.

حریم خصوصی :

-        24 آموز یک سیستم تعاملی می باشد که به صورت چند وجهی فعالیت خود را انجام می دهد.

-        بر این اساس کلیه کاربران جهت استفاده از سامانه و امکانات آن لازم است اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایند تا سامانه 24 آموز به صورت کامل در اختیار آنان قرار بگیرد .

ما ممکن است نظرات ارسال شده توسط شما را بازبینی نماییم که  این کار جهت حفظ و رعایت شئونات اخلاقی و جلوگیری از هر گونه نشر محتواهای دارای مصادیق مجرمانه و غیر اخلاقی خواهد بود .

© کلیه محتویات 24 آموز و وب سایت های مرتبط شامل قانون حق تکثیر شده و به سامانه 24 آموز تعلق دارد.