سامانه آموزش آنلاین 24 آموز

ایران امروز ، سرشار است از استعداد های شگرف و انسان هایی توانمند . بر کسی پوشیده نیست که اگر این استعداد ها به درستی رشد و نمو پبدا کنند ایران هر روز به آرمان های بزرگ خود و آرمان شهر رویایی خود نزدیک تر خواهد شد . 

24 آموز و تیم اجرایی آن قاطعانه به این موضوع اعتقاد دارد که منابع انسانی هر جامعه ای اتوپیا ( آرمان شهر ) را خواهند ساخت . اما در دوران حاضر و گسترش زندگی های مدرن و سختی دسترسی به دوره های آموزشی ، به روز رسانی دانش در گام اول ، دسترسی به علوم جدید در گام دوم و حل و فصل مسائل روز و شخصی در گام سوم به موضوع جدی تبدیل شده است که تمام عاشقان علم گستری را به تفکر در رابطه با حل و فصل این موضوع وا داشته است . 

اما خوشبختانه افزایش ضریب نفوذ فناوری اطلاعات بر بستر اینترنت در جامعه رو به رشد کشور راه حل نوینی را پیش روی ما گذاشت . 

24 اموز با بررسی دقیق ضریب نفوذ اینترنت و ابزارهای در دسترس مدیران ، دانشگاهیان و افراد متخصص کشور و جامعه ایرانی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار حل و ارائه آموزش های نوین، در این بستر است . پس ما با جذب متخصصین توانمند در حوزه های مختلف و ایجاد شبکه گسترده ای از اساتید به نام و متخصص در تمام حوزه های هدف خود، شروع به کاری سخت و جدی کردیم . 

اما صرف داشتن اساتید متخصص نمی تواند پاسخگویی نیاز های رو به رشد علمی کشور باشد پس ما با هم افزایی سازمانی و انتخاب شرکایی خردمند و انتخاب دقیق متخصصان فنی سامانه 24 آموز را راه اندازی کردیم و توسعه دادیم . 

تلاشی شبانه روزی با ایجاد دپارتمان های تخصصی در درون ساختار سازمانی 24 آموز با یک هدف مشترک .

در این سامانه برآنیم تا با درک نیازهای افراد در جامعه اعم از حقیقی و حقوقی و تولید و ارایه محتوای آموزشی با کیفیت و کاربردی و در دسترس برای مخاطبین با استفاده از فناوری اطلاعات برتر و مدرسین مجرب و حرفه ای، سهم موثری در افزایش یادگیری و ارتقای دانش و مهارت در کشور داشته باشیم. ما به شما تعهد می دهیم بهترین و به روز ترین لحظات آموزشی را با هم و برای شما بسازیم.

پس شما کافی است تا بستر مورد نیاز سامانه را فراهم کنید . مهم نیست که شما در کجای این کره خاکی قرار دارید . ما برای شما این امکان را فراهم کردیم که حتی آموزش خود را در پرواز ، در ترافیک و درون مترو و یا اوقات فراغت در درون سازمان خود و یا در منزل دریافت کنید . پس شما کافی است اراده کنید . 

روش کار ما در 24 آموز به اینگونه است که تیم آموزش ما نسبت به تهیه دوره های آموزشی مورد نیاز جامعه با توجه به زمان اقدام خواهد کرد و آن را به روز خواهد کرد و گسترش خواهد داد . اما 24 آموز به این محدوده قانع نبوده است . 

ما در 24 آموز در هر لحظه از نظرات کاربران خود استفاده می کنیم شما کافی است ازما بخواهید تا ما با بررسی موضوع پیشنهادی شما نسبت به تولید آن اقدام کنیم . برای ما آموزش های مدرن و بومی شده اهمیت زیادی دارد .ماموریت سامانه 24 آموز:

ما انگیزه و ماموریت خود را  توسعه توانمندی های حرفه ای و فردی در تمام زمینه های فردی ، خانوادگی و سازمانی از طریق تولید و ارایه محتوای آموزشی مجازی با کیفیت ، به روز و مورد نیازدر کشور می دانیم . 

در این راه سامانه 24 آموز خود را متعهد به توسعه دانش می داند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود . 

چشم انداز :

- رفع نیازهای آموزشی مورد نیاز افراد در سریع ترین زمان در هر مکان

- اولین انتخاب مخاطبین برای فراهم سازی و ارایه محتوای آموزشی مجازی در کشور 

- توسعه روش های آموزشی نوین در کشور