همکاری در فروش سامانه 24 آموز

ما قدردان همراهی شما هستیم و به پاس این همگامی سامانه مشارکت در فروش را ایجاد نموده ایم .سیستم همکاری در فروش سامانه 24 آموز  امکان جدیدی ارائه می کند که کاربران بتوانند از طریق سایت و یا وبلاگ و یا صفحات خود در شبکه های اجتماعی به کسب درآمد دست یابند. شما می توانید با ورود به پرتال همکاران در فروش  و قسمت همکاری در فروش لینک تبلیغاتی خود را دریافت و سپس آن را در مجموعه سایت های خود و یا وبلاگهای خود قرار داده و یا در شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ نموده ویا از طریق ایمیل به تبلیغات بپردازید. هر کاربری که از طریق لینک شما در سامانه 24 آموز  عضو شود تا زمانی که از 24 آموز  خرید می کند و یا سرویسی را تمدید می کند درصدی از هر سفارش آن به شما تعلق می گیرد و می توانید آن را نقداً دریافت و یا در سفارش های بعدی از آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است درصد بازاریابی شما با گسترش دامنه مشتریان معرفی شده از طریق شما افزایش می یابد.

به این صورت شما می توانید به یک درآمد ثابت و قابل افزایش دست یابید زیرا درصد بسیار بالایی از کاربران سال های بعد دوره های  خود را تمدید و بسیاری اقدام به خرید سرویس های جدید می نمایند و شما همواره درصد سود خود را بابت معرفی این مشتری که از طریق شما به سامانه 24 آموز آمده است دریافت می کنید.

جالب است که بدانید در صورت معرفی مشتری از طرف شما، سیستم هوشمند همکاری در فروش سامانه 24 آموز ، بصورت خودکار کد کاربری شما را در سیستم ذخیره می نماید و شما را در کلیه سفارشات این مشتری سهیم می سازد.

اگر این مشتری در هر تاریخی (و بازهم تاکید می کنیم در هر تاریخی) نسبت به ثبت سفارش در حساب کاربری خود اقدام کند، سود شما حتی بدون در نظر گرفتن تاریخ سفارش، بصورت مستقیم در حساب شما منظور خواهد شد.

حال جالب اینجاست که شما حتی جدا از اینکه در کلیه زمانهای آینده در این سود شریک هستید، حتی در تعداد مشتریانی که به این شکل به ما معرفی می کنید نیز محدودیتی ندارید! دستمزد شما بصورت کامل محاسبه شده و به حسابتان واریز می گردد.

جهت دریافت کد اختصاصی تبلیغات خود و مشاهده بخش های اضافه شده به قسمت پرتال همکاری در فروش  مراجعه نمایید.